logo Calivita
Twój Koszyk obecnie jest pusty
newsleter  zostań klubowiczem  produkty calvita  zestawy 

CaliVita® International

CaliVita® International to dynamicznie rozwijająca się korporacja o międzynarodowym zasięgu. Powstała w odpowiedzi na zmieniające się w obecnych czasach oczekiwania konsumentów.

Produkty tej firmy wytwarzane są w Stanach Zjednoczonych pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków).

Ich produkcją zajmują się najwyższej klasy specjaliści w dziedzinie suplementów diety.

Produkty tej znanej i renomowanej firmy to odpowiedź na coraz większą świadomość ludzi, dotyczącą zdrowego stylu życia.

Misją firmy jest przekazywanie  cennej wiedzy, uświadamianie, że zdrowy tryb życia to również aktywność fizyczna,  ale również suplementacja, która dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników w odpowiednich proporcjach.

CaliVita® International to również propozycja biznesowa, która daje szansę na znaczne zwiększenie swoich dochodów. Osoby, które współpracują z marką, mają niepowtarzalną okazję na to, by zapewnić sobie niezależność finansową oraz bezpieczeństwo materialne. Jednak to nie wszystko. Współpraca ta to również możliwość zawierania wartościowych znajomości oraz poznawania nowych miejsc, kultur, społeczności. To również solidna dawka wiedzy, która pozwala współpracującym z marką osobom odpowiednio zatroszczyć się o zdrowie swoje oraz najbliższych. To przejście na nowoczesny, zdrowy i stabilny finansowo styl życia, który zapewnia zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego też warto wstąpić do klubu CaliVita® International.
 
Członkostwo w nim to bardzo wiele korzyści, wśród których wymienić można dostęp do najwyższej jakości suplementów diety, kosmetyków oraz urządzeń, a także rabaty i promocje, pozwalające zmniejszyć cenę produktów nawet o połowę oraz możliwość prowadzenia własnego biznesu, dającego niezależność finansową, którą można prowadzić również online, co jest idealnym rozwiązaniem, między innymi dla młodych mam. Warto pamiętać o tym, że CaliVita® International to unikalne produkty, stworzone w oparciu o naturalne składniki oraz najnowocześniejsze procesy technologiczne. Marka ta aktywnie inwestuje w rozwój oraz badania naukowe, dzięki czemu suplementy, jakie oferuje, są coraz lepsze i skuteczniejsze.

Współpraca z ponad 600 ekspertami naukowymi oraz medycznymi jest tym, co daje gwarancję najwyższej jakości.

Wszystkie suplementy oraz preparaty, które znajdują się w polskim cenniku zostały dopuszczone do obrotu na podstawie obowiązujących uregulowań prawnych. Jednocześnie produkty, których w cenniku jeszcze znaleźć nie można, da się zakupić do użytku osobistego w Rotterdamie.


Dotyczy to następujących produktów:


Witaminy: Mega B-Complex, Mega Vitamin E.

Multiwitaminy:
Super Mega 50, Infant Formula, Kids Greens.

Preparaty mineralne: Mega Zinc.

Produkty Ziemi, Wody, Słońca
: kapsułki Noni, Ocean 21, OxyMax.

Produkty roślinne: Ginkgo XC.

Preparaty wspomagające odchudzanie: Trimex WMS.

Preparaty wspomagające trawienie: Acidophilus with Psyllium, Digest Easy.

Inne produkty: Detox Patch, URX.

 

 

KONTAKT

suplementyok - sklep - kontakt

 

Formularz Kontaktowy


info@suplementyok.pl


logo2 Calivita
SuplementyOK COPYRIGHT © SuplementyOK '2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Autor strony ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita© International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za tę witrynę. Produkty w ofercie CaliVita© International, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząc się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.