logo Calivita
Twój Koszyk obecnie jest pusty
newsleter  zostań klubowiczem  produkty calvita  zestawy 

Nasz organizm zbudowany jest z miliardów komórek. Komórki te co prawda różnią się wyglądem czy funkcją, ale wszystkie potrzebują mikroelementów, witamin, minerałów, pierwiastków śladowych i aminokwasów, żeby optymalnie funkcjonować, aby wytwarzać energię, budować różne składniki naszego ciała np. hormony.

Większość niezbędnych witamin, minerałów, pierwiastków śladowych i aminokwasów nie jest wytwarzana przez nasz organizm lub jest produkowana w niewystarczających ilościach.

Długotrwały niedobór witamin i innych niezbędnych do życia mikroelementów jest najczęstszym powodem wadliwego funkcjonowania komórek i w konsekwencji prowadzi do powstania chorób.

 Poprzez odpowiednią dietę, dobrze zbilansowaną i zróżnicowaną oaz odpowiednią suplementację, można zapewnić dopływ składników odżywczych aby zostało pokryte podstawowe zapotrzebowanie i komórki mogły w pełni wykonywać swoje funkcje.

 

 Ze względu na to, że współczesna dieta jest z reguły uboga w niezbędne składniki odżywcze - dodatkowa suplementacja jest rozsądna i korzystna dla funkcji komórek.

 

Uzupełnianie chronicznego niedoboru witamin i innych składników odżywczych (trwające miesiącami a nawet latami) przywraca oraz utrzymuje właściwą funkcję komórek i jednocześnie całego organizmu.

"Dlaczego zwierzęta nie dostają zawału serca, tylko my ludzie" dr. Rath

ZDROWIE wymaga wiedzy.

Jeżeli nie wiesz, jakie składniki mogą wzmocnić np. Twoją odporność, pamięć albo włosy, oczyścić organizm aby nie występowały zaburzenia w przewodzie pokarmowym (na 4 poziomach: - wchłanianie - magazynowanie - transmitowanie - wydalanie) skorzystaj z opcji ułatwiającej dobór produktów do indywidualnych potrzeb.

 

Jeżeli nie wiesz dlaczego chorujesz oraz jak możesz uniknąć chorób zachęcam do posłuchania wykładu dr Sławomira Spandoecka;

"Profilaktyka onkologiczna i biologiczne leczenie raka oraz przewleklych stanow zapalnych"

KONTAKT

suplementyok - sklep - kontakt

 

Formularz Kontaktowy


info@suplementyok.pl


logo2 Calivita
SuplementyOK COPYRIGHT © SuplementyOK '2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Autor strony ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita© International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za tę witrynę. Produkty w ofercie CaliVita© International, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząc się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.