logo Calivita
Twój Koszyk obecnie jest pusty
newsleter  zostań klubowiczem  produkty calvita  zestawy 

Dlaczego oczyszczanie organizmu jest takie ważne dla Ciebie?

Czy zdajesz sobie sprawę, że Twój organizm poddawany jest działaniu toksyn zaburzających jego wewnętrzną równowagę, tzw. homeostazę. Równowaga w organizmie jest niezbędnym warunkiem utrzymania zdrowia, natomiast zaburzenia tej równowagi prowadzą do chorób.

Nasz organizm, podobnie jak środowisko w którym żyjemy jest narażony na czynniki zaburzające stan równowagi. Wiemy z obserwacji, że takie działania prowadzą do ekologicznej katastrofy. Takim ekosystemem jest także nasz organizm, w którym zamieszkują w symbiozie z nami (przyjazne) bakterie, dzięki którym  możemy sprawnie funkcjonować.

Te dobroczynne bakterie odpowiadają za produkcję witamin, chronią przed wirusami i bakteriami, czuwają nad zachowaniem prawidłowego poziomu przeciwciał, biorą udział w procesach odtruwania organizmu.

Jednakże są one niezwykle wrażliwe na szkodliwe czynniki ze środowiska. Zaburzenia w ich równowadze stają się przyczyną mnożenia się w naszym wnętrzu drobnoustrojów chorobotwórczych i tym samym prowadzą do różnego rodzaju chorób, wśród których pierwsze miejsce zajmują choroby cywilizacyjne, takie jak: miażdżyca, cukrzyca, wrzody czy alergie.  

Skąd biorą się szkodliwe substancje, które zatruwają nasz organizm?

Otóż jest wiele źródeł szkodliwych czynników, od których nie sposób całkowicie się zabezpieczyć i uchronić. Są one w:

  • produktach żywnościowych, które są wysoko przetworzone, pełne konserwantów, sztucznych barwników oraz substancji wzmacniających smak i zapach, w konserwantach stosowanych przy produkcji pieczywa, w napojach puszkowanych a także w potrawach pieczonych w folii aluminiowej.
  • warzywach pochodzących z kwaśnych gleb,
  • w niektórych kosmetykach oraz winach, które prowadzą do zaburzeń w pracy nerek, uszkadzają wątrobę, mózg oraz szpik kostny,
  • często spotykaną toksyną jest także kadm wchodzący w skład dymu papierosowego i spalin samochodowych, którego nadmiar staje się przyczyną zaburzeń w pracy nerek oraz skutkuje powstawaniem zmian nowotworowych,
  • wewnętrzną równowagę organizmu zaburzają także zbyt obfite posiłki, które prowadzą do odkładania się niewykorzystanych substancji w postaci tkanki tłuszczowej,
  • źródłem toksyn są leki, szczególnie wtedy, gdy są aplikowane przez długi okres. Wśród nich największym zagrożeniem są antybiotyki, które czynią ogromne spustoszenie w naszym jelicie, zabijając pożyteczne drobnoustroje. Przez to pozbawiamy się naturalnej ochrony tzw. dobrej flory bakteryjnej obecnej w jelitach, która odgrywa istotną rolę w wydalaniu z organizmu toksyn i ułatwiania wypróżnianie.
  • nasz organizmu, który, spełniając swoje codzienne funkcje, produkuje (toksyny) tzw. wolne rodniki, cząsteczki wysoko reaktywne, które przyśpieszają proces starzenia się, a także mają  działanie chorobotwórcze. Atakują one komórki i pozbawiają ich elektronów, sprawiając, że one również zaczynają wytwarzać wolne rodniki. Wolne rodniki atakują białka i DNA komórek. W wyniku uszkodzenia struktury DNA, następuje mutacja, która prowadzi do niekontrolowanego podziału i rozmnażania się komórek, przyczyniając się tym samym do powstania nowotworu.

Na sprawność organizmu wpływają również i inne okoliczności: m.in. codzienny stres i nerwowość, brak fizycznej aktywności, nadużywanie alkoholu, palenie papierosów, nadmierne spożywanie innych używek.

Tak duże w obecnym czasie (jak nigdy dotąd) zagrożenie toksynami, które mają zdolność do kumulowania się w organizmie sprawiają, że konieczne staje się odtruwanie naszego organizmu prowadzące do neutralizowania oraz wydalania toksyn.

Jeżeli jesteś ciekawa/y, jak sobie poradzić z tym problemem i wrócić do równowagi organizmu to zachęcam do dalszej lektury. Natomiast jeżeli chcesz liczyć na tzw. "szczęście" to pozostaw swoje zdrowie losowi, które może okazać się bardziej lub mniej łaskawe. Wybór należy do Ciebie. 

Nasz organizm posiada duże możliwości wydalania zbędnych substancji. Jednak przy tak dużym  nagromadzeniu toksyn (nawet przeciętnie ok. 7 kg w ciągu roku) nie jest w stanie sam się oczyścić. Musimy go wspomagać w tym procesie.

Sok z owoców noni to super oczyszczanie.

 

 

 

Pierwszym, podstawowym krokiem dla Twojego dobra i powrotu do zdrowia jest:


  • zmiana sposobu odżywiania, polegająca na eliminowaniu z codziennej diety substancji szczególnie niebezpiecznych, takich jak wysoko przetworzona żywność, kawa, cukier, alkohol, a także minimalizowanie przyjmowania leków. W zamian za to należy: wzbogacać dietę w  warzywa i owoce a także spożywać duże ilości czystej, nie gazowanej wody.
  • oczyszczanie organizmu z nagromadzonych toksyn, przy pomocy sprawdzonych naturalnych suplementów. Takim super produktem jest Polinesian Noni Juice- sok z owoców noni. Coraz częściej stosowany przez tysiące ludzi dla zdrowia.

Pomimo zdobyczy technicznych, ułatwiających i ratujących życie, oraz dużych nakładów na badania medyczne, wiek XX jednego nie mógł zagwarantować kolejnym pokoleniom - ZDROWIA.

Dlaczego?
Rozwój medycyny klasycznej od połowy XX w. skierowany został w kierunku chemicznych leków, które działają na eliminację objawów choroby (skutek) a nie na usuwanie przyczyn.

Alternatywą jest medycyna naturalna, która wykorzystuje składniki naturalne (zioła i rośliny) które od wieków były stosowane w lecznictwie. Natura wyposażyła rośliny w enzymy, chelaty, witaminy i makro elementy, które usuwają przyczynę problemów zdrowotnych, a przy ich stosowaniu nie mamy skutków ubocznych (jakie są podczas stosowania środków chemicznych).

Ile znasz produktów oczyszczających wnętrze Twojego organizm?

A ile znasz produktów czyszczących kuchnię, łazienkę czy samochód? Dużo prawda?

Jeżeli Twój stan zdrowia Cię niepokoi to nie zwlekaj i zacznij oczyszczanie od zaraz!

Pomyśl co może być za  dwa a może za pięć lat? Czy lepiej, czy znacznie gorzej?

Jeśli zmienisz swoje przyzyczajenia wiele na tym zyskasz.

KONTAKT

suplementyok - sklep - kontakt

 

Formularz Kontaktowy


info@suplementyok.pl


logo2 Calivita
SuplementyOK COPYRIGHT © SuplementyOK '2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Autor strony ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita© International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za tę witrynę. Produkty w ofercie CaliVita© International, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząc się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.