logo Calivita
Twój Koszyk obecnie jest pusty
newsleter  zostań klubowiczem  produkty calvita  zestawy 

„WIEDZA to klucz do ZDROWIA. Wiesz więcej żyjesz zdrowiej”.

Zdrowie jest ważne dla każdego z nas. Dlatego w miarę możliwości staramy się o nie dbać. Dokładamy wszelkich starań by utrzymać skórę i włosy w dobrej kondycji. Niestety często zapominamy o tym co jest o wiele ważniejszych. Na liście zaniedbywanych elementów naszego ciała na wysokiej pozycji znajdują się kości i stawy. Przypominamy sobie o nich najczęściej dopiero, gdy zaczynają niedomagać. Zaś przyczyną tego najczęściej jest niedobór wapnia w organizmie. Powodować może on osteoporozę oraz zmiękczenie kości.

 

Równie groźny jest niedobór magnezu, który również ma wiele negatywnych konsekwencji dla naszego organizmu. Brak magnezu to bolesne skurcze, podatność na zmiany miażdżycowe oraz niewydolność serca, a także nerwowość i niepokoje, które trapią nas bez wyraźnej przyczyny.

 

Dlatego też, z myślą głównie o osobach starszych, borykających się z ograniczoną sprawnością ruchową, Calivita stworzyła innowacyjny produkt "Strong Bones".

To kompleksowy suplement diety, który zawiera wapń i magnez w idealnie dobranych proporcjach. W jednej tylko kapsułce zawiera w swoim składzie: 300 mg wapnia i 150 mg magnezu w idealnej proporcji do dobrego wchłaniania 2 : 1.

Dzięki temu znacznie poprawia stan naszych kości i stawów, opóźniając procesy starzenia i poprawiając nasze samopoczucie. Stosując ten nowoczesny i bezpieczny suplement diety zapomnisz również o problemach z krążeniem, bolesnych skurczach oraz zmianach miażdżycowych.

Warto zadbać o swoje zdrowie oraz zmianę nawyków, by jak najdłużej cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Na mocne kości i stawy.                  Oczyszczanie przez chelatację, wzmacnianie kości, zębów, stawów.                     Zdrowe emocje, mięśnie i układ nerwowy.  


 

KONTAKT

suplementyok - sklep - kontakt

 

Formularz Kontaktowy


info@suplementyok.pl


logo2 Calivita
SuplementyOK COPYRIGHT © SuplementyOK '2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Autor strony ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita© International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za tę witrynę. Produkty w ofercie CaliVita© International, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząc się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.