logo Calivita
Twój Koszyk obecnie jest pusty
newsleter  zostań klubowiczem  produkty calvita  zestawy 

  „Dbajmy o nasze zdrowie, nie tylko dlatego, że ono jest ważne, ale dlatego, że bez zdrowia nic nie jest ważne”.

   Jeżeli masz mniejsze lub większe problemy zdrowotne i nie wiesz jak sobie pomóc. a medycyna klasyczna też Ci nie pomogła, to tu znajdziesz proste i skuteczne metody, aby usunąć przyczyny Twoich dolegliwości. 

 Czy umiemy dostrzegać i zauważać sygnały, które nasz organizm wysyła, aby powiedzieć nam, że coś niedobrego się dzieje?

 Czy w chwilach gorszego samopoczucia zadajemy sobie pytanie, gdzie jest źródło takiego stanu i co należy zrobić, by sobie pomóc?

Czy zastanawiamy się, dlaczego to właśnie nasz układ odpornościowy szwankuje?

Co takiego robimy, że nie jesteśmy zdolni obronić się przed znacznie mniejszymi od nas istotami jak wirusy, bakterie? Dlaczego to właśnie Ja mam alergię na kurz, pyłki traw czy sierść kota? 

Ale czy wiemy jak postępować w takich sytuacjach, aby leczyć się i wyzdrowieć bez skutków ubocznych?

Jak sobie pomóc, jak wspierać swój organizm aby radził sobie z infekcjami, przeziębieniem, bądź nie popadał w coraz cięższe stany chorobowe?

Aby to czynić, potrzebujesz wiedzy. Jeśli jej nie posiadasz, to na jakiej podstawie będziesz podejmować wiele ważnych decyzji dotyczących zdrowia swojego i najbliższych osób?

Chcę Ci pokazać dobre i skuteczne rozwiązania, które nie tylko, że usuną przyczynę Twojej choroby, ale też nie wywołają skutków ubocznych.

W tym procesie pomocne są suplementy.

Odpowiednio dobrane suplementy dostarczą nam wszystkiego, co niezbędne do zachowania zdrowia, a czego z różnych powodów nie jesteśmy w stanie pozyskać z pożywienia.

Jeżeli usuniemy przyczyny, a nie jedynie objawy choroby i zadbamy o swój organizm dostarczając witamin i minerałów, oczyścimy z toksyn i pasożytów, szybko wrócimy do zdrowia.

Jak się będziesz czuł, jeśli uzyskasz dobre i skuteczne rozwiązania, które nie tylko, że usuną przyczynę Twojej choroby, ale też nie wywołają skutków ubocznych?

zdrowe suplementy, seniorzy, zdrowie w starszym wiekuPomyśl jak będziesz się czuła, kiedy dzięki sprawdzonym produktom będziesz miała więcej energii do życia do zabawy z wnukami. Jak będziesz wypoczęta po przespanej nocy, jak spokojnie przeżyjesz każdy dzień bez obaw o atak arytmii i zbyt wysokie ciśnienie.

 Zastanawiam się na ile będziesz zainteresowana/y  poprawą swojego zdrowia.

 Jeżeli jesteś naprawdę zainteresowana to wspaniale. Cieszę się, że trafiłaś na moją stronę, gdyż tu znajdziesz rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych. Będziesz mogła na nowo cieszyć się każdym przeżytym dniem, korzystając z naturalnych produktów.


Dzięki produktom CaliVity, miałam szczęście rozwiązać swój problem zdrowotny, również osoby bardzo mi bliskie zaufały tym produktom a także pomogłam wielu osobom.

Jeżeli i ty chcesz zapoznać się z produktami zachęcam do zapoznania się z nimi oraz poznania tego co mogą dla ciebie zdziałać.

Jeżeli chcesz, aby kupować produkty po najniższych cenach klubowych, a nie z wysokimi marżami to nie wahaj się  skorzystać z zapisu do Clubu CaliVita. Będziesz pełnoprawnym członkiem i możesz korzystać z wielu przywilejów.

Posłuchaj proszę to co mówią inni lekarze, którzy patrzą na człowieka w sposób całosciowy i w usuwaniu chorób szukają przyczyn.

 

 

Kolejna wypowiedz oraz rozmowa z dr. M. Rath (twórcy Medycyny Komórkowej):


KONTAKT

suplementyok - sklep - kontakt

 

Formularz Kontaktowy


info@suplementyok.pl


logo2 Calivita
SuplementyOK COPYRIGHT © SuplementyOK '2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Autor strony ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita© International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za tę witrynę. Produkty w ofercie CaliVita© International, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząc się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.