logo Calivita
Twój Koszyk obecnie jest pusty
newsleter  zostań klubowiczem  produkty calvita  zestawy 

Z myślą o kobietach!

Wszystkim nam zależy na zdrowiu. Niestety często nie wiemy, gdzie go poszukiwać. Tymczasem odpowiedź jest banalnie prosta - w samym sobie. Uwierzysz w to, gdy uświadomisz sobie kiedy człowiek choruje. 

Dieta kobiet, suplementy Calivita.Najczęściej choroby i dolegliwości wynikają z barku równowagi organizmu. Zobaczyć można to chociażby na przykładzie różnych elementów naszego ciała:

- przewód pokarmowy - nie będzie funkcjonował jak należy jeśli nie będzie miał zapewnionych warunków do dobrego wchłaniania. Nie pomoże nawet najzdrowsze jedzenie i zbilansowane posiłki.

- układ nerwowy - nie będzie radził sobie ze stresem, jeśli nie zapewnimy sobie odpowiedniej dawki wypoczynku. Życie wyłącznie pracą zawsze wiąże się z jego niedomaganiem.

- kręgosłup - wzdłuż tej niesamowicie ważnej części naszego ciała przebiegają linie energetyczne. Dysharmonie w tym rejonie to zawsze złe samopoczucie i dolegliwości.Ogromne znaczenie ma również harmonia w rodzinie i środowisku, w którym żyjemy. Osoby, które borykają się z problemami w życiu, chorują znacznie częściej i są o wiele bardziej podatne na infekcje. Dlatego też ogromne znaczenie ma unikanie toksyn oraz dostarczanie organizmowi potrzebnych składników, mikroelementów i witamin. Wystarczy bowiem jedna komórka, która nie działa prawidłowo, by cały organizm czuł się źle.

Równowaga to klucz do zdrowia

Zastanawiasz się pewnie, w jaki sposób zachować tą tak niezbędną równowagę? Z oczywistych przyczyn nie zawsze jest to możliwe poprzez dostarczanie wszystkich niezbędnych składników w pożywieniu. Dlatego też CaliVita przygotowała dla swoich klientek szeroką ofertę preparatów, które zawierają wszystko co niezbędne w zachowaniu zdrowia biorąc pod uwagę specyficzne potrzeby kobiecego organizmu.

Organizm kobiety przechodzi przez różne fazy i etapy, na każdym z nich potrzebując wsparcia innego rodzaju.

Jednym z ważniejszych etapów, które warto wspomnieć jest z pewnością ciąża oraz okres przygotowań do niej. Warto wtedy pomyśleć o usunięciu z organizmu toksyn oraz uzupełnieniu niedoborów witamin i minerałów. Pomóc może w tym produkt New Life. Dostarcza on wszystkiego, co niezbędne rozwijającemu się dziecku. Pomaga również w okresie karmienia piersią dostarczając wraz z pokarmem wszystkie cenne składniki.

Bardzo wiele kobiet boryka się z napięciem miesiączkowym. By złagodzić nieprzyjemne objawy, warto uzupełnić w organizmie niedobór niektórych składników. Szczególnie zaś w tym przypadku sprawdza się witamina B6, która wspomaga proces powstawania czerwonych krwinek oraz uczestniczący w ponad 300 reakcjach enzymatycznych magnez. Znajdziesz je w preparacie MagneZi B6. Pomoc w łagodzeniu objawów napięcia przedmiesiączkowego przyniesie Ci również olej z Wiesiołka Dwuletniego. Znajdziesz go w preparacie Evening Primrose Oil.

Kolejnym etapem zmian, które często wiążą się z dolegliwościami, jest menopauza. Je również możesz zmniejszyć dzięki odpowiedniej suplementacji. Idealnym produktem, który Ci w tym pomoże jest Menopausal Formula. To produkt o szerokim składzie, w którym znajdziesz pluskwicę groniastą, która łagodzi dolegliwości i wpływa pozytywnie na kości, substancje wzmacniające mięśnie macicy, takie jak wyciąg z rośliny znanej jako dzięgiel chiński, drapacz lekarski, niepokalanek mnisi, skrzyp polny, korzeń lukrecji oraz inne składniki, wyciągi i witaminy. Wszystkie te składniki niwelują nieprzyjemne objawy związane z menopauzą i wspomagają dobre funkcjonowanie układu nerwowego, pokarmowego oraz kostnego. Dzięki temu szybko zapomnisz o dolegliwościach.

 
Nadprogramowe kilogramy spędzają sen z powiek niejednej kobiecie. Doskonałym rozwiązaniem na odchudzanie jest produkt XShape. Dzięki swojemu unikalnemu składowi, w którym znajdziemy zestaw 6 aminokwasów (L-arginina, L-ornityna, L-lizyna, L-glutamina, L-fenyloalanina, L-tyrozyna), które niezbędne są do prawidłowej syntezy białka, a tym samym lepszej przemiany materii. W składzie tego innowacyjnego suplementu diety znajduje się również min: L-karnitynę, która jest składnikiem ułatwiającym metabolizm tłuszczów, chrom zmniejszający apetyt na słodycze i wpływający na prawidłowy poziom glukozy we krwi, oraz witaminy C, B6 i B12, które zapewniają ochronę antyoksydacyjną i usprawniają metabolizm.

Dla każdej kobiety ogromne znaczenie ma również stan jej skóry. Zadbać o nią również możemy w prosty i skuteczny sposób. Rozwiązaniem, które zagwarantuje nam piękną i promienną cerę są kosmetyki linii Aquabelle:
  • Aquabelle regenerating Cream (Krem regeneracyjny na noc),
  • Aquabelle Nourishing Cream (Krem odżywczy na dzień),
  • Aquaebelle Cleanser Lotion.

Dzięki zawartości znanych ze swoich właściwości naturalnych składników sprawią, że Twoja skóra będzie piękna. Preparaty te zawierające olej z awokado, olej z nasion jojoby,a także ceramidy i witaminy doskonale nawilżają i odżywiają cerę. Jeśli zaś chodzi o pielęgnację ciała balsam Hand Body Lotion. Jego skład to min: skwalan, bisabolol, witamina E oraz pantenol. Tak szeroki skład sprawia, że kosmetyk ten nawilża i odżywia, pozwala pozbyć się toksyn oraz łagodzi podrażnienia.

Higiena okolic intymnych to bardzo ważny element pielęgnacji. Również w tym wypadku przygotowaliśmy idealne rozwiązanie. Jest nim IntiMoments. Bogaty skład przyczynia się do odpowiedniego nawilżenia oraz ochrony niezwykle wrażliwej skóry. Znajdziesz w nim między innymi ekstrakty z ziół oraz kolagen i elastynę.

piekna skora, zdrowe odzywianie,

Bardzo wiele kobiet boryka się z ociężałymi, puchnącymi nogami. Krem VeinCare przynosi ulgę i sprawia, że nogi stają się lżejsze i mniej obolałe nawet po całym dniu.

KONTAKT

suplementyok - sklep - kontakt

 

Formularz Kontaktowy


info@suplementyok.pl


logo2 Calivita
SuplementyOK COPYRIGHT © SuplementyOK '2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Autor strony ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita© International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za tę witrynę. Produkty w ofercie CaliVita© International, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząc się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.