logo Calivita
Twój Koszyk obecnie jest pusty
newsleter  zostań klubowiczem  produkty calvita  zestawy 

Toksyny – najwięksi truciciele!

„Istnieje tylko jedno dobro – wiedza i jedno zło – ignorancja”  Sokrates

                                                                                                                                                                                                Ta myśl przede wszystkim odnosi się do naszego zdrowia i nierozerwalnie związanej z nim profilaktyki.

Niby każdy z nas wie, jak zachować zdrowie, że każdy niezależnie od wieku powinien prawidłowo się odżywiać, wysypiać, umieć sobie radzić ze stresem. Ale niewiele z nas zdaje sobie sprawę z jeszcze jednego zagrożenia, które jest podstępne dla naszego zdrowia.

toksyny, niezdrowa zywnosc, to toksyny, które każdego dnia zjadamy, wdychamy oraz nasz organizm dodatkowo je sam produkuje. Toksyny te zatruwają nasz organizm i w ten sposób przeszkadzają naszemu układowi odpornościowemu w ochronie organizmu i walce z chorobami.

Po czym poznać, że nasz organizm jest zatruty toksynami?

Otóż jeżeli:

- często boli cię głowa, mięśnie lub kręgosłup

- nie możesz się pozbyć uporczywego kaszlu

- masz alergie pokarmowe

- zapalenie dziąseł, kłopoty ze skórą

- częściej niż zwykle oddajesz mocz

- bolą cię nerki – są to symptomy przeciążenia organizmu toksynami.

Jeżeli w ciągu roku organizm może gromadzić od 7 do 10 kg. toksyn to tylko część z nich jest w stanie zneutralizować, a pozostałe odkładają się wszędzie, gdzie się tylko da. Najczęściej wybierają najsłabiej funkcjonujące organy i układy. Toksyny niszczą struktury komórkowe a z czasem prowadząc do degeneracji komórek, co jest jedną z przyczyn m.in.powstawania nowotworów.

Naszą rolą jest nie dopuszczenie, aby toksyny zatruły nasz organizm.

Choroba to – zachwianie równowagi organizmu, jest to zauważalne, kiedy ( nasze maleńkie fabryki, komórki z których składa się nasz organizm) zaczynają żle pracować. A jest to wtedy, kiedy nie dostają energii do pracy. Coraz słabszy organizm nie ma siły do samoregeneracji i walki ze szkodliwymi czynnikami.

Do nich dodatkowo należą oprócz toksyn: grzyby, wirusy, bakterie i inne pasożyty. Bytując w naszym wnętrzu, żerują na naszych witaminach i składnikach mineralnych. Pasożyty zatruwają wątrobę, co jest bardzo groźne, ponieważ jest to organ filtrujący krew, przez co ją zatruwają.

Stan równowagi można osiągnąć, odtruwając organizm z toksyn i pasożytów. W tym celu pomocna okaże się dieta, która będzie elementem profilaktyki i wspomagania organizmu w samoregeneracji, będzie zapobiegała chorobom i je leczyła.

suplementy, dieta, zdrowe odzywianie, ekologiczne produktyBazą diety powinny być: warzywa, owoce, produkty zbożowe, białko dostarczone przez ryby, drób, oliwa z oliwek, rośliny strączkowe oraz błonnik.

Ponadto w detoksykacji pomocne są produkty CaliVita, Najlepszą formą obrony jest atak.

Wykorzystaj naturalną broń – ParaProtex. Jak pozbędziesz się „nieproszonych gości” odzyskasz dobre samopoczucie i witalność.

Dzięki Pro-State Power, poprawisz jakość swojego życia i zapomnisz o „męskich” problemach. Ok. 80% mężczyzn w Europie i USA dotyka ta choroba cywilizacyjna (przerost gruczołu prostaty, w wyniku wahań poziomu męskich hormonów).

Stosuj profilaktykę, która polegające na powstrzymaniu rozrostu gruczołu krokowego.

 Niezwykle cenne są wyciągi z roślin, ze względu na ich wysoką skuteczność oraz brak działań niepożądanych:

 Wyciąg z owocu palmy sabalowej – poprawia przepływ moczu oraz zmniejsza częstotliwość nocnego oddawania moczu.

Kora śliwy afrykańskiej – zawiera przeciwzapalne fitosteroidy, które poprawiają gospodarkę hormonalną, spowalniają powiększanie gruczołu krokowego oraz wykazują właściwości moczopędne.

Nasiona lnu – źródło 27 różnych substancji o działaniu przeciwnowotworowym. Wśród osób, których dieta zawiera duże ilości lignanów, odnotowuje się znacznie mniej zachorowań na nowotwory piersi, okrężnicy i prostaty.

Pokrzywa zwyczajna – działa moczopędnie, wzmacniająco. Łagodzi stany zapalne dróg moczowych, nerek, pęcherza moczowego oraz dolegliwości związane z kamicą nerkową.

Likopen – antyoksydant o silnym działaniu antynowotworowym.

Bioperyna – jeden ze składników czarnego pieprzu. Zwiększa wykorzystywanie roślinnych substancji biologicznie czynnych oraz pierwiastków śladowych.

Selen – silny antyoksydant o działaniu przeciwzapalnym. Niezbędny w syntezie spermy, ma wpływ na męskie libido, zmniejsza skutki zaburzeń hormonalnych.

Cynk – odgrywa kluczową rolę w produkcji plemników, stymuluje wytwarzanie męskich hormonów, wpływając na erekcję. Niedobór tego składnika w organizmie może doprowadzić do niepłodności.

Selen i cynk działają synergicznie.

KONTAKT

suplementyok - sklep - kontakt

 

Formularz Kontaktowy


info@suplementyok.pl


logo2 Calivita
SuplementyOK COPYRIGHT © SuplementyOK '2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Autor strony ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita© International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za tę witrynę. Produkty w ofercie CaliVita© International, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząc się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.