logo Calivita
Twój Koszyk obecnie jest pusty
newsleter  zostań klubowiczem  produkty calvita  zestawy 

 zdrowe dzieci, wyzywienie przedszkolaka, suplementy, Calivita.W poszczególnych etapach rozwoju dzieci szczególne znaczenie ma okres niemowlęctwa. Odpowiednio odżywione dziecko jest zdrowe i prawidłowo się rozwija. Matki muszą sprostać trudnemu zadaniu, jeśli chcą dobrze odżywić swoje maleństwo.

Zgodnie ze współczesną wiedzą, silny układ obronny człowieka buduje się do 5 roku życia, czyli wtedy, kiedy jesteśmy jeszcze dziećmi. Nie możemy wtedy samodzielnie decydować o swoim zdrowiu.
Jesteśmy zdani na mądrość własnych rodziców, cioci, babci, wujków i ... lekarza.

Już przy narodzinach drogami rodnymi - w naturalny sposób, dziecko wraz ze śluzem pochłania florę acidophilną  którą otrzymuje od własnej matki. Otrzymuje ją, jeżeli matka jest zdrowa. Jeżeli sama nie ma zachwianej równowagi z przewagą tzw. złej flory bakteryjnej.
Flora ta buduje w jelitach silną barierę obronną i jest najlepszym w świecie probiotykiem dla niemowlaka - chroni go przed infekcjami, na które dziecko jest narażone każdego dnia.

A jeśli matka ma grzybicę, gronkowca,  w drogach rodnych lub inne problemy bakteryjne i zamiast ,,przyjaznej'' flory, noworodek połyka np. zarodniki grzybów i przetrwalniki gronkowca? Zaczynają się problemy i ...  antybiotyki.

Dzieci urodzone cesarskim cięciem, nie mają szansy na zasiedlenie układu trawiennego naturalną florą w odpowiedniej ilości i pozostają bez ważnej dla zdrowia -  pierwszej bariery obronnej. Warto o tym pamiętać i w razie potrzeby wprowadzić mamie i dziecku podawanie mikroflory. Mikroflorę powinny stosować ochronnie , a szczególnie kiedy mają infekcje - już kobiety w ciąży a nawet przed nią. Dlatego tak ważny jest stan zdrowia przyszłej mamy.

karmienie, Calivita, suplementy                                                              W okresie karmienia piersią zasadniczą rolę odgrywa odpowiednia dieta mamy. Musi być bogata we wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Bardzo dobrym pomysłem, jest przyjmowanie w tym czasie szczególnego zapotrzebowania- dodatkowych suplementów diety jak New Life lub inne multiwitaminy a także suplementów zawierających lecytynę (jak np Super soya Lecithin) niezbędną dla prawidłowego rozwoju  mózgu i układu nerwowoego.
LIquid Chlorophyll
 z kolei pobudzi laktację, wzbogaci skłąd pokarmu oraz ułatwi jego trawienie.

W najwcześniejszym okresie możesz wzbogacić jego dietę naturalnym suplementem Infant Formula w postaci smacznego płynu (produkt dostępny wyłącznie dla Klubowiczów CaliVita. Zawiera on witaminę A, witaminę E, witaminę C, oraz komplet witamin z grupy  B.

  Probiotyki to naturalne substancje lub wyciągi roślinne, które silnie wspierają i stymulują do działania  obronność organizmu nie niszcząc przy tym naszej naturalnej i "przyjaznej" flory bakteryjnej oraz nie powodując skutków ubocznych. W przeciwieństwie do nich, dla przykładu antybiotyki niszczą równowagę kwasowo-zasadowa w organizmie tzw. homeostazę wraz "przyjazną" florę bakteryjną. W ten sposób pozbawiają nasz organizm sprzyjających warunków obronnych, usypiają nasz wewnętrzny mechanizm obronny, a przy okazji sprzyjają powstawaniu grzybicy, a w dalszym tego efekcie wszelkich chorób w oparciu o nią i rozwój patogennych drobnoustrojów.

Wśród znanych probiotyków znajduje się:

AC Zymes niezbędna dla zdrowia "przyjazna" flora acidophilna, stosowana przede wszystkim chorobach infekcyjnych i nowotworowych, w infekcjach grzybicy, w chorobach układu trawienia, a szczególnie jelit, w alergii oraz wielu innych.

Bee Power szczególnie w walce z paciorkowacami i przy przewlekłej anginie, ropnym katarze, zatokach, zapaleniu ucha środkowego, powiększonych migdałkach, w anemii oraz podczas rekonwalescencji itp.

Polinesian Noni zwana polinezyjską penicyliną w każdym stanie nierównowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Stosowany we wszystkich chorobach.

White Willow (kora białej wierzby) jako wspaniała naturalna aspiryna na obniżanie gorączki, działanie napotnie, przy chorobach nerek i pęcherza moczowego oraz stawów i we chorobach reumatycznych.

Naturalna witamina C 500 oraz C Plus z bioflawonoidami i dziką różą  - doskonałe działanie przeciwzapalne, antyhistaminowe podczas przeziębienia, kataru, grypy, w anginie w alergii, astmie, bólach kostnostawowych,

Dodatkowo czynniki zewnętrzne jak: zanieczyszczone powietrze, leki, stres to wszystko zwiększa zapotrzebowanie na witaminy zarówno u matki jak i u niemowlęcia. 

Suplementy, Calivita, odzywianie dzieciDostarczenie odpowiedniej ilości składników mineralnych i witamin jest niezmiernie ważne również u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

To w tym okresie następuje gwałtowny wzrost i rozwój organizmu, zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak i umysłowej. Wymaga to systematycznego przyjmowania wszystkich niezbędnych substancji odżywczych w odpowiednich ilościach. 

 Chcesz by Twoje dziecko rozwijało się prawidłowo i wzmacniało układ odpornościowy?

Rozwiązanie jest proste. Po prostu zapewnij mu niezbędne do rozwoju witaminy i minerały.

Produkty witaminowo-mineralne opracowane pod kątem specyficznych potrzeb dzieci. Do nich należą: 

Liquid C + Bioflavonoids with  Rose  Hips,  Lion Kids C 45 mg(90 tabletek), Lion Kids + D (90 tabletek)

 


KONTAKT

suplementyok - sklep - kontakt

 

Formularz Kontaktowy


info@suplementyok.pl


logo2 Calivita
SuplementyOK COPYRIGHT © SuplementyOK '2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita International. Autor strony ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita© International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za tę witrynę. Produkty w ofercie CaliVita© International, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząc się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.